Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Újabb elismerés

2017. június 07. 00:11 Írta: Vasné Horváth Olga Megtekintés: 1691

A városi pedagógus napon ismét elismerést kapott óvodánk! 25. évét töltő Óvodánk kiemelkedő óvodapedagógusi munkát végző munkatársaként Horváthné Lovászi Márta kapta meg a "Comenius” díjat!

Intézményünk vezető-helyettese már a kezdetek óta óvodánk dolgozója. 1992. szeptember 1-jétől működő, akkori nevén Ökumenikus Óvoda egyik kezdő pedagógusa. Az azóta eltelt időben lelkiismeretes, gondos munkájával megalapozta saját szakmaiságát, és öregbítette az intézmény hírnevét is.

2008-ban kapta óvodapedagógusi kinevezése mellé az intézményvezető-helyettesi megbízást, amit azóta is végez. 2015-ben az elsők között jutott be a pedagógus II. kategóriába. 2016-ban „Pro Iuventute” díjban részesült, köszönhetően kimagasló munkájának, teherbírásának, valamint szakmai és emberi hozzáállásának.

Köszönjük az elmúlt 25 év munkáját, és a kitüntetéshez ezúton is gratulálunk.



Következő események