Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Kneipp taposó az oviban

2017. június 27. 13:33 Írta: Horváthné Lovászi Márta Megtekintés: 1134

Örömmel vették birtokba ovisaink legújabb udvari játékunkat. Régi vágyunk vált valóra mikor önerőből és szülői támogatással megalkottuk mezítlábas taposónkat.

A Kneipp taposó lényege, hogy különböző struktúrájú felületeken sétálnak a gyerekek,ezáltal ismerkednek a különböző természetes anyagokkal, változatos talpmasszázsban részesülnek,amely felfrissíti a szervezet müködését, tehát egészségmegörző szerepe is jelentős. A sokféle természetes anyag az érzékelés adta felfedezés élményén túl a lúdtalp kialakulásának lehetőségét is csökkentheti.

Reméljük még sok örömet és élményt fog okozni a gyerekeknek a mezítlábas taposónk.
Következő események