Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Autómentes nap

2017. szeptember 26. 22:37 Írta: Pártáné Csorba Anita Megtekintés: 525

Szeptember 22-én délelőtt az autómentes napon vehettünk részt a főtéren a Szivárvány csoporttal.

Különféle izgalmas, színes programokkal vártak bennünket – és a város többi óvodását is -  a szervezők, melyet ezúton is köszönünk nekik. A gyerekek többek között kipróbálhatták a mászó falat, az elektromos autókat, katicákat menthettek a pók hálójából, akadálypályán szabályosan kerülgethették a bójákat kismotorral, volt aszfaltrajzverseny és nem utolsó sorban közlekedési táblák mintáját tehették ki kockákból, és kipróbálhatták a részegséget imitáló szemüveget is, aminek szintén nagy sikere volt.

A játék közben észrevétlenül is sokat tanulhattak a közlekedésről, sok információval és élménnyel gazdagodhattak a gyerekek.
Következő események