Autómentes nap

2017. szeptember 26. 22:37 Írta: Pártáné Csorba Anita Megtekintés: 69

Szeptember 22-én délelőtt az autómentes napon vehettünk részt a főtéren a Szivárvány csoporttal.

Különféle izgalmas, színes programokkal vártak bennünket – és a város többi óvodását is -  a szervezők, melyet ezúton is köszönünk nekik. A gyerekek többek között kipróbálhatták a mászó falat, az elektromos autókat, katicákat menthettek a pók hálójából, akadálypályán szabályosan kerülgethették a bójákat kismotorral, volt aszfaltrajzverseny és nem utolsó sorban közlekedési táblák mintáját tehették ki kockákból, és kipróbálhatták a részegséget imitáló szemüveget is, aminek szintén nagy sikere volt.

A játék közben észrevétlenül is sokat tanulhattak a közlekedésről, sok információval és élménnyel gazdagodhattak a gyerekek.

Olvasta már?
Állatok a Gólyafészekben

Október 4. az állatok világnapja, ezen a napon mi is kicsit kiemeltebb figyelmet fordítottunk Isten csodás terményei, az állatok felé.

Kövess minket a Facebookon is!