Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Reformáció 500

2017. október 27. 12:10 Írta: Horváthné Lovászi Márta Megtekintés: 545

A reformáció 500. évfordulója alkalmából több helyszínen zajló rendezvény vette kezdetét pénteken délelőtt.

A Sziládi gimnázium, a Központi iskola,a Szent József iskola és a Gólyafészek óvoda is műsorral csatlakozott a rendezvényhez. Különböző,a reformációhoz kapcsolható helyszíneken dramatikus, zenei, prózai és táncos darabokkal emlékeztek meg a gyerekek az évfordulóról. Óvodánk csillag csoportja a Kálvin téren egy népi gyerekjáték összeállítással színesítette a megemlékezést. Köszönet a felkészítő pedagógusoknak a szolgálatért.
Következő események