Szankon szavaltak a nagycsoportosaink

Március 27-én ismét részt vehettünk a mára már hagyományossá vált szavalóversenyen Szankon a KRK Gólyafészek Óvoda Gy.Szabó Béla Tagóvodájában.

Először Varga Ferencné Katika, az óvoda vezetője, majd Patkós Zsolt, a község polgármestere mondott köszöntő beszédet.
14 óvoda vett részt ezen az eseményen, és most először csak Kányádi Sándortól mondhattak szebbnél-szebb verset a gyermekek.

Óvodánkat három nagy csoportos gyermek képviselte: a Csillag csoportból Tegzes Maja, a Szivárvány csoportból Kardos Panna, a Szívecske csoportból pedig Szloboda Hédi, aki az előkelő 2. helyen végzett.

Nagyon kedvesen fogadtak bennünket; gyönyörűen megterített asztalok vártak az egyik teremben finomabbnál-finomabb ételekkel, italokkal. A szünetben pedig, amíg a zsűritagok felállították a sorrendet, a gyerekeket a Hahota gyermekszínház várta a „Piros tojás legendája” című mesével.

Ezúton gratulálunk gyermekeinknek, akikre egytől-egyig nagyon büszkék vagyunk, az óvoda dolgozóinak pedig nagyon köszönjük a lehetőséget, hogy ott lehettünk, és a kedves vendéglátást!