Tavaszodik kiskertünkben

2018. április 04. 19:09 Írta: Horváthné Lovászi Márta Megtekintés: 776

Szerda délután nagyon jó érzés volt óvodánk udvarán szétnézni. Példátlan összefogás tanúi lehettünk.

Az óvoda nevelőtestülete és szülői közössége összefogott az óvoda udvarának szebbé tételére és tavaszi nagytakarítására.

Szorgos kezek festettek, lapátoltak, ültettek, sepregettek, fúrtak-faragtak, hogy a gyerekeket körülvevő környezet minél szebb, barátságosabb, otthonosabb legyen.

Köszönettel tartozunk mindenkinek, aki bármilyen módon hozzájárult a sikeres megvalósításhoz.

Köszönet a virágokért, virágföldért, a kétkezi munkáért és a szülői közösségnek a toborzásért, szervezésért.