Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Kihívás napja a kis gólyáknál

2018. máj. 30. 07:48 Írta: András Bea Megtekintés: 982

A kihívás napja 1982-ben indult útjára Kanadából, azzal a céllal, hogy minél többen kapjanak kedvet a mozgáshoz és az egészséges életmódhoz.

Eme hálás feladatban óvodánk is minden évben részt vesz, ahogyan tette ezt idén is. Ez alkalommal Igás Andor, óvodánk egyik csemetéjének Édesapja közreműködésével, aki a Szilády Áron Református Gimnázium testnevelő tanára.
Andor a gyermekek számára összekészített mese-zenei csokorral és vidám, utánzó, táncos mozdulatokkal készült, melyeket a gyerekek könnyen és gyorsan elsajátítottak, s csillogó szemekkel, ugra- bugráltak, táncoltak a számukra is jól ismert és oly kedves mese-zenékre.
Következő események