Októberi melegség

2018. október 19. 11:09 Írta: Vasné Horváth Olga Megtekintés: 143

Évek óta hagyomány óvodánkban, hogy egy évben kétszer meglátogatjuk a Nőszövetséget, és egy kis műsorral kedveskedünk nekik.

Ebben az évben ma jött el a napja, hogy örömet hozzunk. Szép, meleg
őszi időben sétáltunk át a gyermekekkel a Református Imaházba, ahol egy kis őszi dalokból és
hozzájuk illő táncokból összeállított műsort adtak a Csillag csoportos gyerekek. Fontosnak tartjuk a
generációk kapcsolatának megerősítését, egymás elfogadását, és ez az alkalom erre is remek
lehetőséget nyújtott. Hálás szívvel köszönjük a Kiskunhalasi Református Egyházközség
Nőszövetségének a meleg fogadtatást, és az óvodapedagógusoknak és gyermekeknek a szolgálatot.