"Fű, fű, fű, szép zöld fű..."

A Gólyafészek Óvoda szülői közössége újból megmutatta, hogy milyen összefogásra képes a gyermekek környezetének megszépítése érdekében.

Verőfényes szombati napon apukák lapáttal. ásóval, talicskával felszerelkezve érkeztek, hogy az udvar homokos részét felújítsák, füvesítésre alkalmassá tegyék. Sok föld megmozgatásával, termőföld beterítésével telt az egész délelőtt. De azonban ez csak az első, ám fontos alapozó lépés volt. A DÖME Kertészet segítségével gyönyörű fű lepi be az óvoda udvarát.

Hálás köszönet a lelkes szülőknek, szakembereknek egyaránt és mindenkinek, aki hozzájárult az udvar megszépítéséhez, mely elkészülte után a gyerekek álmélkodó csodálatát váltotta ki.

https://www.facebook.com/pg/golyafeszekovoda/photos/?tab=album&album_id=2171618846422348Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!