Zölden jobb!

A „Zölden Jobb!” naphoz az elmúlt években országszerte több száz általános iskola és óvoda csatlakozott.

Az idei évben a Gólyafészek Óvoda is részt vesz a felhívásban, ezzel is hozzá járulva a környezetünk védelméhez. A kezdeményezés keretében a gyermekeket, - kicsiket és nagyokat, pedagógusokat és munkatársakat - arra kértünk, hogy a Környezetvédelmi Világnap előtti utolsó pénteki napon 2019. május 31-én viseljenek zöld pólót, felsőt, és ezen a napon ebben a ruhában jöjjenek óvodába. Mi készítünk a gyermekekről és magunkról is fotót, majd elküldjük a szervezőknek, hogy minél több résztvevője legyen ennek a jó kezdeményezésnek.Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!
Figyelem! Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Az elérési út nem open_basedir elérési utakon van