Óvodai újranyitás

Kérjük, hogy a mai nap folyamán, de legkésőbb 2020. 05. 22., péntek reggel 10 óráig jelentkezzenek.

Kérjük, hogy mindenképpen minden óvodás gyermekünk szülője (aki igényelte az óvodai ügyeletet, az is) töltse ki a kérdőívet, abban az esetben is, ha nem jön a gyermek az óvodába – ekkor értelemszerűen az óvodai igénylésnél a „nem” lehetőséget jelöljék be.

Kérdőív: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEe_lM6_6K4YhHGW50QcDIlQCpVB0JFLbE0MxnatT6pJQP6w/viewform?fbclid=IwAR2Dq0jjZEDVSQLSiBxKnTQv-tHjcnp9EuQRP_URso7LdP9eJGyfuG4lmgA

Amennyiben kérdése van, kérjük, hívja a 77/422-300-as telefonszámot.

Amennyiben a megadott időpontig nem érkezik jelzés, abban az esetben nem tudunk a gyermeknek az óvodában étkezést biztosítani hétfőre.

Várjuk szeretettel a gyermekeket! Örülünk, hogy ilyen hosszú idő után újra találkozhatunk!Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!