Gólyafészek a lovaskocsin

Óvodánk már többször is felvonult a város előtt több más oktatási intézménnyel együtt a Halasi Szüreti Napok keretében. 2014-ben is ott voltunk!

A 35. Halasi Szüreti Napokon szombaton megrendezett szüreti felvonuláson a Gólyafészek Óvoda lovaskocsin ülve képviseltette magát a város előtt. Fontosnak tartjuk, hogy ne csak az óvoda falain belül végezzük feladatainkat, hanem a város vérkeringésében is ott legyünk. Akár úgy, mint aki együtt lüktet a többi színfolttal, akár úgy is, hogy mi adjuk a lüktetés ütemét.

A felvonuláson szinte minden fontosabb oktatási intézmény képviseltette magát, idén a gólyafészek egy lovaskocsin vonult be a Lovarda területére. Több óvónő és óvodás gyermek is helyet kapott a lovaskocsin és ahogy ezt már megszoktuk tőlünk, végig mosolyogták az egész menetet.