Mesemondó verseny Soltvadkerten

2015. március 13.-án került megrendezésre Soltvadkerten az immár hagyományosnak mondható mesemondó verseny.

A verseny házigazdája a soltvadkerti Evangélikus óvoda nagy szeretettel fogadta a régió óvodáiból érkező kisgyermekeket. Óvodánkat a házi mesemondó verseny győztesei képviselték.

Középső csoport: Tarjányi Hargita, Czinkóczi Zétény.

Nagycsoport: Ulbrich Hugo, Kohi Jázmin, Szabó-Kocsis Ádám és Kopasz Gergő.

Gyermekeink bátran és nagyon ügyesen szerepeltek. A  verseny komolyságát bizonyítja, hogy a zsűriben óvodai és iskolai szakembereken túl egy neves színészünk, a Kecskeméti Színház igazgatója, Cseke Péter is helyet kapott. A mesemondás után, amíg a zsűri visszavonult, a házigazdák ünnepi tortával és táncházzal kedveskedtek a résztvevőknek.

Az eredményhirdetésnél a zsűri elnökének mindenkihez volt egy kedves, biztató szava. Végül büszkén és örömmel távoztunk, hiszen Ulbrich Hugo és Tarjányi Hargita első helyezést, Kohi Jázmin harmadik helyezést ért el, míg Szabó-Kocsis Ádám különdíjat kapott.

Büszkék vagyunk óvodásaink teljesítményére és szívből gratulálunk az elért eredményekhez.