Ovi olimpia

2015. március 27.-én a Kertvárosi Általános Iskola Ovi olimpiát rendezett, melyre a szívecske csoport nagycsoportosai beneveztek.

A gyerekek lázas izgalommal készültek a sorversenyekből álló versenyre. Az ovi olimpia zenés bemelegítővel kezdődött és ezután álltak fel a csapatok. Három csapat mérte össze ügyességét és gyorsaságát különböző sorversenyekben. Nagyon vidám, önfeledt, izgalmas, felejthetetlen élményt nyújtott a verseny mely során rekedtre kiabáltuk magunkat úgy szurkoltunk egymásnak. Gyermekeink nagyon ügyesek, gyorsak voltak és minden versenyszámban nagyon jó teljesítményt nyújtottak. A verseny végén minden csapat aranyérmet kapott.

Köszönettel tartozunk a Kertvárosi iskolának, hogy helyet és lehetőséget biztosít egy ilyen sportversenynek és reméljük, hogy a következő években is részesei lehetünk a programjaiknak. Emellett köszönettel tartozunk a gyerekeknek a lelkesedésükért és szüleiknek, amiért lelkesen támogatják és segítik munkánkat.

Büszkék vagyunk rátok gyerekek! Erika néni, Márti néni