Micimackó és barátai az óvodában!

Nagyon vidám délelőtt részesei voltak ma a Gólyafészek Óvoda óvodásai. Délelőtt ellátogattak hozzánk a Vári Szabó István Szakközépiskola 10.-es drámatagozatos diákjai.

Micimackó és barátai címmel egy kedves, vidám, interaktív meseelőadást láthattunk. A gyerekek együtt izgultak, énekeltek, táncoltak a szereplőkkel, és segítettek kihúzni a beszorult Micimackót Nyuszi házából. Az előadás minden percének önfeledten örültek a gyerekek. A végén nagy tapssal köszöntük meg a diákok szívből jövő előadását.

Köszönettel tartozunk Czagányné Pásztor Anikónak és a 10.-es drámatagozatos diákoknak.

Nagy izgalommal várjuk a következő találkozást.