Máltaiak az óvodában

Nyári nyitvatartásunk alatt olyan lehetőségeink is vannak, melyek nevelési év közben nem jelentkeznek.

Ilyen alkalom volt a mai nap is, amikor nagy örömünkre meglátogatták óvodásainkat a Máltai Szeretetszolgálat munkatársai, akik egészségfejlesztési előadás keretében beszéltek gyermekeinknek a helyes fog- és szájápolásról, majd az udvaron a Szeretetszolgálat által rendelkezésre bocsátott ugrálóvárban mozoghattak a gyerekek. Várta őket még arcfestés, és óriás társasjáték is. Megszépítették napunkat, így e helyről köszönjük meg még egyszer a Máltai Szeretetszolgálat munkatársainak, hogy nálunk töltötték a délelőttöt.