Szülők bálja - 2015

November 21-én a nyirkos idő ellenére forró hangulatban kezdődött óvodánk idei báli mulatsága. Az eső cseppet sem szegte kedvünk, hiszen egy nagyszerű estét tudhatunk magunkénak.

A Sóstó Csárda jóvoltából csodás helyszínen, finomabbnál finomabb ételeket fogyaszthattunk. A talp alá valót „modern muzsikusunk”, dj Side szolgáltatta. Mándity László és a Halas Táncegyüttes vicces műsorukkal indították az estét, majd táncházukkal fokozták a hangulatot.

A „Kétszínű szülők” táncegyüttesének fellépése mindenkinek mosolyt csalt az arcára.

Köszönjük drága óvó nénijeinknek és odaadó szülőinknek, hogy áldozatos munkájuk révén ez az este ilyen emlékezetessé válhatott.

Remélem, jövőre is találkozunk…