Testvéri szeretet - rajzverseny

Nagy büszkeséggel tölt el bennünket, hogy gyermekeink sikeresen szerepeltek a „A Halas Kistérségi Fészekrakó Nagycsaládosok Egyesülete” által, ”Testvéri szeretet” címmel, óvodások és alsó tagozatosok számára kihirdetett rajzpályázaton.

„Mert aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát, az az én fivérem, nővérem és az én anyám.” (Máté 12, 50)

Az elkészült művek kiállítására valamint az ünnepélyes eredményhirdetésre a Kiskunhalasi Művelődési központban került sor. Az egybegyűlteket Ilcsik Annamária a Nagycsaládosok Egyesületének elnöke valamint Farkas Dániel Kiskunhalas alpolgármestere köszöntötte.

Óvodánkat nyolc gyermek képviselte, (Aggód Alina, Flaisz Attila, Füstös Fanni, Rúzsa Blanka, Simola Zoé, Városi Hédi napocska csoportosok valamint Péter Nóra és Szabó Viktória szivárvány csoportosok) akik közül Városi Hédi (napocska csoport) I. helyezést ért el, Szabó Viktória (szivárvány csoport) pedig a  II. helyen végzett.

Gratulálunk a résztvevőknek, nagyon büszkék vagyunk Rátok!

„A gyermekek a legnagyobb művészek, mert ők a szívükből rajzolnak.”