Zöld Híd - verselnek az óvodások

Városunk idén március 1-jén rendezte meg az immár hagyományos "Zöld- híd " Városi Óvodás versmondó "versenyt", az Ökonap keretén belül.

A helyszínt most is a Martonosi Pál Városi Könyvtár biztosította városunk kis verselői számára. A gyerekek nagy izgalommal készültek tavaszváró verseikkel,melyeket a szakmai zsűri előtt mondhattak el.

A zsűri tagjai: elnöke: Nagy Réka ( újságíró, szerkesztő, 2012. óta vezeti blogját, az "ökoanyut", ezzel egy időben rovata van a Nők Lapjában, - három kötete jelent meg "öko" témában), továbbá Tóthné Felföldi Zsuzsa, a könyvtár képviseletében, valamint Palásti Károly magyar- történelem szakos tanár úr.

Óvodánkat Csordás Róza, a Szivárvány csoportból, Füstös Fanni, a Napocska csoportból és Balázs Lilien, a Halacska csoportból képviselte.

A gyerekek a szakmai zsűri értékelése alapján eredményesen szerepeltek!!

Március 4-én a Csipke Hotelben folytatódott az óvodások verselése, ahol már csak 6 óvodás kapott szerepet a Hatvani Zoltán középiskolás versmondó verseny megnyitóján. A zsűri külön kiemelte, hogy nagyon tetszett nekik, ahogy mindannyian érthetően és hangsúlyosan beszéltek. Hozzátették: "Ők a jövő versmondói". Óvodánkat Csordás Róza képviselhette.

Sok szeretettel gratulálunk gyermekeinknek, és nagyon büszkék vagyunk rájuk!!