Vidám télbúcsúztatás

Elegünk van már a télből, Hóból, fagyból, hideg szélből. Jöttünk vÍgan maskarában Tél bosszantó maszkabálba!

A mondóka tartalmát magunkénak érezve február 8-án vidám, bohókás napra gyűltünk össze az óvodában. Minden kisgyermek saját csoportjában próbálta elűzni a farsangi hagyományoknak megfelelően a telet. Volt aznap jelmezes bemutatkozás, farsangi fánk evés, vicces feladatokkal megtűzdelt "verseny" (ahol minden résztvevő nyertes lett), seprűtáncoltatás, zsákbamacska, székfoglaló játék, mókás névcsúfolók és mind e mellett zene-tánc-kacagás. Óvodánk apraja és nagyja együtt vígadt! Reméljük, emlékezetes percekkel térhettek haza csemetéink! Bízunk benne, hogy siker koronázta ezt a napot, és most már közeleg a várva-várt tavasz!