Zeneiskolai látogatás

2015. június 5-én óvodánk ellátogatott a Zeneiskolába. A meghívásnak nagyon örültünk, hiszen ama nemes célból szervezték meg nekünk ezt az előadást, hogy a gyermekek valami új élménnyel gazdagodhassanak.

Rövid séta után kedves, mosolygós arcok fogadtak bennünket a Koncertteremben. A rövid bemutatkozás után Gálikné Zsellér Ágnes csodálatosan csengő hangján szólalt meg Sztevanovity Dusan „Táncolj!” című szerzeménye. A varázslatos énekszó minden ovist a székéhez ragasztott, és a legtöbb gyermek arcára csodálatot varázsolt, ami tátott szájat eredményezett. A zongorakíséret még emelte az előadás színvonalát, amit Juhászné Zelei Judit biztosított, aki zongoradarabokkal is kedveskedett nekünk. Végül Kodály Zoltán „A csitári hegyek alatt” kezdetű népdalának feldolgozását hallhattuk, majd közös énekléssel zártuk ezt a vidám délelőttöt. Gálik Eszti anyukájának köszönjük szépen ezt a lehetőséget és annak megszervezését, valamint lebonyolítását. Reméljük, máskor is rész vehetünk ilyen érdekfeszítő előadáson!