Oviolimpia - 2016

Immár hagyományosan április hónapban kerül megrendezésre a Kertvárosi Általános Iskolában város óvodásai számára meghirdetett OVIOLIMPIA .

A versenyre óvodánk mindkét nagycsoportja izgatottan készült. Az előre megkapott feladatokat már hetekkel a verseny előtt elkezdtük gyakorolni, a gyerekek ügyesen és lelkesen készültek a „megmérettetésre”.

Az olimpiai versenyre a közös bemelegítést követően került sor, ahol a sorversenyek alatt a város óvodásai összemérhették ügyességüket, gyorsaságukat. A kispadon helyet foglaló szülők szurkolása, tapsa, biztatása, pedig csak fokozta, az amúgy is remekül versenyző gyermekeink teljesítményét.

Úgy gondolom, hogy méltán lehetünk büszkék a Bárányka és Halacska csoportos „olimpikonjainkra”.