Itt a farsang, állt a bál a kisgólyáknál!

Idén is eljött a farsangi időszak. Február 23-án, csütörtökön a Gólyafészek óvodába is beköszöntött a tréfa, a bolondozás, mivel megrendezésre került a farsangi mulatság, amit az óvoda apraja-nagyja nagy lelkesedéssel és izgalommal várt.

Az egész napot a vidámság, az önfeledt játék és a fergeteges hangulat jellemezte. Az óvó nénik már kora reggel színes jelmezekbe bújva várták a kisgyermekeket. Óriási élmény ez az óvoda apróságainak és a velük foglalkozó felnőtteknek egyaránt, hiszen mindenki izgalommal várja, hogy felhúzhassa az ötletesebbnél ötletesebb jelmezét.

Mint mindig, az idén is a hercegnők, Elzák, Pókemberek, tündérek és az állatjelmezek voltak a legnépszerűbbek! Persze, a rend "őrző-védői" is jelen voltak a mulatságon. Volt pár különleges ötlet, mint pl: Troll, Menyasszony, Pók, TEK-(kommandó)vagy épp a madárijesztő.

Az óvodai farsang csoportonként egyéni ötletekkel, játékokkal valósult meg.

A gyermekek az egész nap folyamán vidám légkörben, játékos/mozgásos tevékenységekben vehettek részt.
Látva a gyermekek arcát, biztosan állithatjuk, hogy minden ovis maradandó pozitív élményekkel térhetett haza!