Kányádi Sándor versmondó nap Szankon

2017. április 6-án ismét megrendezésre került tagintézményünkben a szanki Gy. Szabó Béla Óvodában a már hagyománnyá vált versmondó nap Kányádi Sándor emlékére.

Óvodánkat öt kisgyermek képviselte (Bíró Boglárka-szívecske csoport, Kószó Szófia-csillag csoport, Zsubori Lilla-szivárvány csoport, Balázs Lilien-halacska csoport, Füstös Fanni-napocska csoport), ezzel is öregbítve óvodánk hírnevét.

Zsubori Lilla a nagycsoportos szavalók között I. helyen végzett, Balázs Lilien pedig különdíjban részesült.

Minden bátor versmondóra nagyon büszkék vagyunk. További sikeres szereplést kívánunk.